top of page

👤 Людина - Божий витвір


✍️ Кім Жанна


💬 «Прихили вухо до Божого голосу»

До Рим.5:1-2 «Отож, виправдавшись вірою, майте мир із Богом через Господа нашого Ісуса Христа, через Якого ми вірою одержали доступ до тієї благодаті, що в ній стоїмо, і хвалимось надією слави Божої».


💌 Ми - образ і подоба Божа. Бог є любов, і любов вічна, тому головна якість та функція людини – любити. Подивіться навколо: все, що створено з любов'ю, прекрасно. Воно приносить добро, радість, умиротворення.


👉 Але коли людиною опановують погані мотиви, то у світі стаються війни, катастрофи, вбивства, насильство, ворожнеча, сварки, ненависть, зло у різних проявах: проституція, наркотики, рабство, тощо. У Біблії написано: чим більше зла, тим більше можливості у людини отримати благодать, знайти спасіння і вічне життя. Багатство і бідність, розкіш і злидні, невігластво та надлишок розуму штовхають на неймовірні форми злочину. Візьмемо наприклад війну: десятки тисяч жертв, мільйони потребують психологічної підтримки. Величезна кількість інвалідів, дітей-сиріт та матерів-одиначок. Люди шукають порятунку від будь-якого жаху, що насуває катастрофи. Бог знав, що так станеться, тому і сказав, що буде рясніти благодать і можливість отримати спасіння буде доступна кожному. Потрібно просто прийняти Ісуса Господом і Спасителем і повірити в Нього.


🧩 Психологічна допомога - дуже важливе і водночас тимчасове явище. Вона працює «тут і зараз». Людині необхідно зараз отримати допомогу, і вона її отримує у психолога, але що чекає на неї у вічності, їй не цікаво. Адже життя на землі це ще не кінець усього життя; це всього лише один етап на шляху в безсмертя, де буде перебувати твоя душа? Тому в нашому розумі та серці відбувається постійна духовна війна, яка закінчиться перед порогом у вічність. Вибір за тобою, зроби його правильним для себе.


🙌 Бажаю нам усім не лише здобути внутрішню духовну перемогу, а і прийти у вічності до Бога. Якщо виникнуть питання, звертайтеся, рада відповісти і допомогти.


❤️ Благословень всім вам

З повагою, Християнський психолог Жанна.

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page