top of page

💬 Коли треба звертатися до психолога?💊 Уявімо, що ви застудилися, болить горло та підвищилася температура. Чи підете до лікарні?

Дехто звернеться по допомогу до медиків без вагань, отримає поради, лікування та буде мати чіткий план дій. Хтось буде лікуватися самостійно, і може одужати, а може погіршити свій стан. Деякі порадяться з батьками, друзями, але частіше те, що допомогло їм, не допоможе людині, бо всі дуже різні. Хвороба може стати хронічною.


🙏 Бажання одне - одужання тіла, але стратегії та результат різні.


🤔 Психіка, так само як і тіло, потребує догляду, уваги, одужання, коли щось болить. То звертатися до психолога, як і до лікаря, необхідно тоді, коли відчуваєте перші дзвоники: роздратування, тривожність, провину, невпевненість, образи, емоційні гойдалки, невдоволення, смуток та ін. Тоді психолог допоможе впоратися з душевним болем. Але якщо "лікуватися" самостійно чи за допомогою порад інших людей, то стан погіршиться та призведе до депресії, апатії, спалахів гніву, панічних атак, психосоматики. Тоді з психологом чи психотерапевтом треба буде працювати більше часу.


😏 Ми звикли роками носити в собі негативні емоції, замовчувати їх, стримувати, терпіти. Це дуже погано впливає на психічний стан, а в результаті на поведінку і життя людини. Тож до психолога треба звертатися регулярно, коли ще ви тримаєте під контролем почуття. Бажано, щоб похід до психолога став здоровою звичкою.


💌 Я допомогаю людям впоратися з різними проблемами, на різних рівнях їхньої сформованості. Разом з вами ми знайдемо внутрішні ресурси для вирішення питань. Результат - одужання психіки, гармонія, рівновага, вміння чути себе, регулювати свій стан, свідоме та щасливе життя

コメント


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page