top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Кожен з нас чув і знає, що зробив Ісус Христос, але не кожен розуміє для чого Він це зробив?


💬 «Прихили вухо до Божого голосу»

Від Луки 24:46-47 «І сказав Він до них: Так написано є, і так потрібно було постраждати Христові, і воскреснути з мертвих дня третього, і щоб у Ймення Його проповідувалось покаяння, і прощення гріхів між народів усіх, від Єрусалиму почавши».


🙏 Христос - наш Великдень!


☺️ Вітаю вас, Друзі, з прийдешнім світлим святом Христовим Воскресінням!

Воскресіння з мертвих - це справді єдина велика подія в історії людства. Мертва людина знову відродилася, воскрес з тією ж душею, але в іншому тілі. Цей факт підтверджують багато очевидців та істориків того часу. Відзначаючи щороку свято Великдень в Україні, кожен з нас чув і знає, що зробив Ісус Христос, але не кожен розуміє для чого Він це зробив.


💬 Уявіть картину: ваш близький друг на порозі смертельної прірви, ще крок і …. Він цього ще не знає, а ви знаєте і переживаєте за нього, ваші дії:

1) попередити про небезпеку

2) розгорнути його в інший бік

3) розповісти про майбутню трагедію.


↪️ Бог дарував людині чудову можливість під назвою «життя» і вічну душу. Саме в душі знаходиться розум і спектр емоцій, які постійно потребують психологічної допомоги. Йдучи з цього світу, тіло віддається землі, а душа ще за життя повинна зробити вибір: бути з Богом або залишитися під владою диявола. Іншого варіанта немає. Якщо ти обираєш Бога, тоді Ісус - твій рятівний варіант, Він є єдиним провідником до Бога (бо ми для Бога є грішниками, і ніколи не зможемо з'єднатися з Ним), тому, розуміючи це, з любові до нас, Ісус пожертвував Собою. Він помер замість нас за наші гріхи. Воскрес із мертвих, щоб ми виправдалися перед Богом. Жодна релігія світу через любов до людини не дала порятунку та воскресіння. Тепер кожна душа, приймаючи любов Христа і віруючи в Нього, після смерті на цій землі, воскресне для вічного життя.


🌱 Ваше право вірити цьому чи ні, та яке саме прийняти рішення.

Дорогі друзі, тільки пам'ятайте завжди: Слово Бога, як правило, істинно, вірно і виконується незалежно від вас.

💌 Вітаю всіх, ще раз з Великоднем — святом вічного кохання та милосердя. Нехай Божа благодать прийде в життя кожного, хто шукає Бога, принесе радість та спокій, силу та віру, міцного здоров'я та миру. Благословень всім вам та вашим сім’ям!


❤️ З повагою, Християнський психолог Жанна.

Comentarios


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page