top of page

🧩 Змінити мислення — означає змінити життя

Прип.20:5. «Рада в серці людини глибока вода, і розумна людина її повичерпує».


🙏 У кожної людини протягом дня в голові пролітають тисячі думок. І якби вони всі виконувались, то можливо, в нашому житті був би хаос, тому, дякувати Богу, що цього не відбувається.


👉 Однак та думка, яку ми схопили за хвіст, і даємо їй хід (здійснюємо дію), і виконується у нашому житті. Наприклад, якщо думаємо негативно про людину, то ми мимоволі, слідуючи думкам, виявляємо їй неприязнь, холодність, черствість. Навпаки, коли нам хтось дорогий, всіляко підкреслюємо тепле ставлення, любов та увагу. Правда, справжні помисли та наміри людини приховані глибоко в її розумі, і вона зазвичай не виносить їх на поверхню. Можливо, вона і сам страждає від цього, не розуміючи, звідки у неї проблеми.


😌 Психолог у цій ситуації надасть істотну допомогу. Ставлячи правильні питання, він розкриє вашу проблему зсередини. Ви погляните на ситуацію по-новому, побачите помилки у своєму мисленні, і самі виправите перекоси. Він наштовхне на роздуми, щоб ви замислилися і стали уважними. Змогли прийняти важливі та нові для вас рішення, які змінять емоційну та фізичну сферу життя. Це чудова можливість.


🙌 Але глибші зміни відбувається на духовному рівні, тоді все поєднується в єдине ціле (духовне, фізичне та емоційне). Людина стає цілісною. Такою, якою задумав її Бог. Спілкування з позитивними людьми дає моральну підтримку, тим більше спілкування з Живим Богом дасть вам, безперечно, прекрасні можливості. Бо Бог на зв'язку всі 24 години. Саме Він зможе надати вам той захист, підтримку та любов, яка вам так необхідна, змінить ваші думки у правильному напрямку.

Звертайтеся до Бога в молитві через Його Сина Ісуса Христа і Він обов'язково відповість. Бог любить вас і чекає❤️


❤️ Благословень всім вам

З повагою, Християнський психолог Жанна.

留言


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page