top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

💌 Звички, які роблять Вас щасливими


↪️ "Досягти відчуття щастя неможливо від накоплення матеріальних благ, тому що відчуття щастя залежить від стану розума", - Арістотель


💬 Звички кожноі людини — автоматична поведінка. Вони мають створювати відчуття задоволення. Найскладніше — змінювати звички — це факт життя. Але щасливі звички ще нікому не завадили. Можливо, хтось вже має такі звички, давайте разом поспілкуємось про це!


🧩 Кажіть "Дякую!". Будь-яка подяка дає відчуття наповненості, в першу чергу, Вам!

🧩 Мрійте і плануйте майбутнє! Коли у Вашій уяві зявляється мрія, це значить, що Ви маєте ресурс для того, щоб її реалізувати.

🧩 Розкривайте віру! в Бога, Всесвіт, в себе, в коханих, мрії, щастя! Віруйте - це відчуття впевненості і поваги до своїх принципів і правил.

🧩 Звичка відчувати все! Коли ви дозволяєте собі відчувати смуток, страх, образу, тоді відчуття любові, радості, щастя приймати значно цікавіше.

🧩 Кохайте! Починайте з себе, з того що вам не подобається в собі, те, що дратує. Покохайте в собі свою неідеальність. Тоді в іншій людині Ви зможете побачити більше прекрасного і цікавого, чим робити безглузді спроби змінювати чиюсь неідеальність.

🧩 Майте звичку прощати образи! Коли Ви кажете образам і помилкам "Дякую", Ви звільняєте тягар з свого тіла і душі. Витягайте зі своїх помилок досвід і цінуйте себе, цінуйте своїх вчителів.

🧩 Майте власні хобі! Можливо, із якогось хобі Ви зробити професію життя. В моєму випадку саме так і трапилось .Навіть якщо весь світ скаже вам що Ваше хобі безглузде, кайфуйте і аналізуйте водночас.

🧩 Розвивайте критичне мислення! Задача кожної людини в тому, щоб навчитись аналізувати і навчитись мислити. Це дає відчуття цілісності і нестандартності. Це внутрішній неповторний селф кожного.

Comentarios


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”