top of page
Закрити гештальт
Закрити гештальт

Закрити гештальт, це процес, в ході якого особистість доходить до вирішення або підтвердження даного досвіду, що призводить до знищення незавершеності.


Термін "закрити гештальт" відноситься до психологічної концепції гештальт-терапії, яка стверджує, що людина може відчувати певну незавершеність або недовершеність відносно певного життєвого досвіду або проблеми. Це може бути щось, що не дозволяє досягти певного рівня розуміння, задоволення або миру.


Це може статися через розуміння, прийняття або вираження почуттів, пов'язаних з цією проблемою. Гештальт-терапія сприяє вивільненню ізольованих частин особистості і працює над тим, щоб людина стала більш цілісною й інтегрованою.


Закрити гештальт є поняттям, яке використовується в психології та психотерапії, зокрема в рамках гештальт-терапії. Гештальт-терапія - це форма психотерапії, яка зосереджується на розвитку свідомості та усвідомлення себе через звернення уваги на "гештальт" - структуру або цілісну форму досвіду, яка складається з багатьох складових частин.


Закриття гештальту відбувається, коли людина домагається розпізнати, зрозуміти та згладити невирішені або незавершені аспекти свого досвіду. Це можуть бути неприємні емоції, травматичні спогади або незадоволені потреби, які можуть перешкоджати здатності досягти психологічного спокою та емоційної рівноваги.


У контексті гештальт-терапії, процес закриття гештальту полягає в тому, щоб дати можливість досвіду розвинутися і дозріти, а не залишатися невирішеним або незавершеним. Під час сесій терапевт допомагає клієнтам усвідомити свої емоції, виразити їх та набути більш повного розуміння себе. Це дозволяє знизити стрес, покращити самопочуття та здатність до рішень.


Закриття гештальту може бути важливим кроком у пізнанні себе та власного внутрішнього світу, що сприяє більш здоровому та задовільному життю. Гештальт-терапія може бути корисною для тих, хто бореться з емоційними труднощами, страхами, тривогами або відчуттями невизначеності у своєму житті. Вона допомагає сприймати себе як цілісну особистість та розкривати свій потенціал для змін і розвитку.


Це психологічне поняття, що може застосовуватися в практиці гештальт-терапії та розумінні психологічних аспектів особистості.


Дивиться також

Теги:

Yorumlar


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page