top of page

Закон продовження це

Один із ключових законів гештальтпсихології - це закон про продовження, який має велике значення для розуміння того, як люди сприймають образи та візуальну інформацію. Згідно з цим законом, коли ми спостерігаємо об'єкти чи форми, наш мозок має тенденцію продовжувати лінії або форми так, щоб вони утворювали більш простий або організований зразок.


Це може статися, коли ми спостерігаємо частину об'єкта і наш мозок автоматично доповнює його до знайомої або очікуваної форми. Наприклад, коли ми бачимо незавершений контур кола, ми можемо "закінчити" його уявно, утворюючи повне коло у нашому сприйнятті.


Цей закон є корисним інструментом для розуміння того, як ми сприймаємо світ, а також для художників, дизайнерів та інших творчих професій. Використання подовження у композиції може створити більш цікавий та ефективний зразок, залучаючи глядача із зігнутим лініями та незавершеними формами.


Загалом, гештальтпсихологія та її закон про продовження допомагають нам розкрити та розуміти складні механізми сприйняття та взаємодії з навколишнім середовищем. Вона покликана розкрити та вивчити те, як наші мозки створюють логіку і гармонію з частин, аби утворити цілісний образ світу.


Дивиться також

Теги:

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"