top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Жіноча психосоматика

✍️ Олена Пшенічнікова, практичний психолог, спеціаліст з психосоматики, практик НЛП, фахівець з когнітивно-поведінкової та емоційно-образної терапії @psy_el_f


💬 Мабуть, кожна жінка хоч раз стикалася с такими неприємними моментами як цистит, молочниця, а ендометріоз - це взагалі діагноз, що ставлять кожній третій жінці.


👉 Жіноча психосоматика завжди складна та повʼязана з внутрішньою боротьбою, спроба сховати себе справжню.

Коли тіло хворіє, то воно каже нам: «Ти живеш супроти себе»


На що звернути увагу при перелічених діагнозах?


🔺Цистит - боротьба між тим, "як нав'язали" і тим, "як я хочу", хвороба хороших і правильних дівчаток, які терплять і віддають своє тіло в користування, коли йде боротьба добре/погано і виникає вина, ("я погана, так не можна, мені так соромно, я так більше не можу, мені говорили так не можна")

🔺Ендометріоз - як правило, хвороба працюючих жінок. Відсутність потрібного чоловічого піклування, коли будинок - не тепла безпечна гавань ("у мене немає будиночка для дитини", здається, що коханий став холодним, страх стати матір'ю).

🔺Молочниця виникає, коли у жінки порушується її внутрішня цілісність. Тригер, як правило, чоловік. Але витік у минулому – коли у молодої дівчинки чи дівчини було порушено її цілісність. Непристойна дія, брудне слово могло раніше викликати певні думки про себе і тепер тіло вибирає для себе такий захист від близькості. Відчуття негідної, неважливої, неуспішної, посередньої.


🤔 Вам знайомі ці проблеми?


📲 Якщо вам потрібна допомога психолога, психосоматолога, звертайтесь, разом ми знайдемо причину ваших проблем та хвороб та підемо у бік налагодження життя і самопочуття.


Мій нік у Телеграмі @psy_el_f

Мій канал, де багато про психосоматику https://t.me/+f4v2NpOb69RhYzgy

Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”