top of page

🙏 Екзистенційні істини


✍️ Юлія Гезей, психолог-консультант в методі транзакційного аналізу.


🧩 Людина завжди знаходиться в пошуках сенсу, пошуках себе та шляхів розуміння себе. На це її штовхають саме екзистенційні істини – основні принципи нашого людського існування, яких ми не взмозі уникнути


👉 1. Життя кінечне. Це та з абсолютних істин, що є очевидною. Але тим не менш це одна з речей, які ми часто ігноруємо.

👉 2. Самотність. Скільки б не було навколо нас людей, ніхто не зможе зрозуміти іншого по-справжньому, зрозуміти його досвід і повною мірою відчути, що він відчуває насправді. Як би ми не були близькі з іншими, ми приходимо в цей світ самі й ідемо самі. І в цьому наша глибока самотність.

👉 3. Життя не має сенсу. В широкому розумінні життя може не мати зумовленого сенсу, але ми можемо і маємо створити сенс самі для нас, нашої сім'ї, нашого суспільства та світу загалом.


👉 4. Свобода. Людина вільна у виборі свого шляху в житті, своїх цінностей і пріоритетів. Але свобода вибору має зворотній бік – це відповідальність за свій вибір. Багато хто хоче свободи,прагнучи при цьому уникнути відповідальності.


💬 Багато хто знаходить ці істини лякаючими і депресивними. Вони тривожать нас і це нормально. Проте необхідно прийняти, що це є неминучою частиною життя. І це допоможе прожити своє життя більш свідомо та повно,вкладаючи свій дорогоцінний час в дійсно важливі речі, реалізуючи свої унікальні можливості.


🙏 Запрошую до роботи!

Перша консультація безкоштовна ❤️


ДИВИТЬСЯ ТАКОЖComments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page