top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

🧩 Думки щодо житейської дурості
💬 «Прихили вухо до Божого голосу»

Прип.19:3. « Глупота людини дорогу її викривляє, і на Господа гнівається її серце»


↪️ Коли люди доводять своє життя до хаосу і з дурниці створюють проблеми, то завжди шукають винного. Звинувачують у всьому будь-кого, але тільки не себе: дружину, чоловіка, дітей, рідних, знайомих, роботу. І, звичайно, дістається Богу. Вони звинувачують Бога у всіх своїх смертних гріхах. Адже через свою дурість і з плином обставин людина сама приймає рішення, керуючись своєю волею. Потрапляючи в неприємності, стикаючись з різними спокусами, вона витрачає гроші даремно, псує здоров'я своє та рідних, руйнує сім'ю і звинувачує у всьому Бога.


☝️Говорячи: «Якщо Бог все контролює, я тут ні до чого, це Він в усьому винен», людина в серцях обурюється на Господа, хоча за все це має «дякувати» собі та власній дурості. Коли люди знімають із себе відповідальність і покладають провину на Бога, їхні серця часто дратуються проти Нього, вони публічно ображають Його, замість того, щоб подумати: "Чому так сталося?". Адже вони не питали поради у Бога, а самі приймали рішення. Ну а тепер пожинають плоди – наслідки.


🙏 Бог дав через заповіді - попередження, інструкцію як жити, але людина сама собі бог, ось і вирішує, як їй жити. Тому порушення закону (заповідей) має погані наслідки. Бог і психологія допомагає людині зміниться та змінити своє ставлення до оточуючих. Подивитися на себе зі сторони, зрозуміти свої складні моменти у житті та прийняти мудрі рішення.


Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page