top of page

🌿Допомога психолога дасть можливість налагодити стосунки та вирішити конфлікти.💬 «Приклони ухо к Божьему голосу»

Як.4:6 «Та більшу дає благодать, через те й говорить: Бог гордим противиться, а покірним дає благодать»


🧩 У нашому житті проблеми та конфлікти часто виникають через непорозуміння. Кожен висловлює свою точку зору і йому здається, що тільки вона правильна. Людина в гордості не тільки не хоче зрозуміти іншого, але й у будь-який спосіб тисне і протидіє йому, або ігнорує своїм ставленням. Особливо це можна спостерігати у сімейних парах, у стосунках із дітьми або близькими. Допомога психолога дасть можливість налагодити стосунки та вирішити конфлікти.


💌 Цікаво, що говорить Бог з цього приводу: гордість ніколи не була гідною зброєю. Навпаки, виявляється, що гордим, гордовитим людям, сам противник Бог. А це загрожує поганими наслідками. Але є ключ до усунення конфліктів, і він полягає у смиренності, яка завжди винагороджується Богом. Смиренність - це не покірність чи згода, а прийняття погляду іншої людини і повага до її думки. Правильна вона чи ні, людина сама зрозуміє, якщо Бог їй покаже.


☺️ Нехай ваші конфлікти завжди вирішуються мирними переговорами, а якщо ні - звертайтеся до мене, допоможу отримати ресурсний стан, розібратися зі страхами, зрозуміти та прийняти себе та інших.


❤️ С повагою, Християнський психолог Жанна

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"