top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Гіперсексуальність це

Гіперсексуальність це складний психологічнйм стан, який характеризується анормальною або надзвичайною сексуальною прив'язаністю та поведінкою. Люди з гіперсексуальністю відчувають надмірне сексуальне бажання, інтенсивну потребу у сексуальному задоволенні та постійний пошук нових сексуальних вражень.


Хоча гіперсексуальність ще не була включена до класифікаційних систем, таких як "Діагностичний та статистичний посібник психічних розладів" (DSM-5) або "Міжнародна статистична класифікація хвороб та проблем, пов'язаних зі здоров'ям" (МКХ-11), вона все життя впливає на фізичне та емоційне благополуччя та якість життя людей, які стикаються з цим розладом.


Основні ознаки гіперсексуальності включають надмірну сексуальну активність, часту зміну сексуальних партнерів, сексуальну поведінку, яка перевищує індивідуальні цінності та норми, а також втрату контролю над сексуальними практиками. Люди з гіперсексуальністю також можуть відчувати тривалі періоди сексуальної невдоволеності або непристойних сексуальних фантазій, що можуть спричинити дисфункціональність у різних аспектах життя.


Причини гіперсексуальності досі не повністю зрозумілі. Деякі дослідники вказують на наявність психологічних травм, незадоволеності у житті або низького самооцінювання як можливі фактори ризику. Інші вказують на можливу нейрохімічну дисбалансу в мозку, яка може впливати на контроль сексуальних думок та практик.


Для лікування гіперсексуальності треба звернутися до кваліфікованого психолога або терапевта. Лікування може включати психотерапевтичні сесії, медикацію та допомогу в розвитку здорових сексуальних прив'язаностей. Крім того, підтримувальні групи та самодопомога можуть бути корисними в процесі одужання.


Розуміння гіперсексуальності та надання належної підтримки і терапії є важливими кроками в напрямку поліпшення якості життя та добробуту осіб, які стикаються з цим розладом. Досягнення більшого розуміння гіперсексуальності також може сприяти покращенню сексуальної освіти та дискусій у суспільстві.

Теги:

コメント


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page