top of page

❤️ Бог є Любов

💬 «Прихили вухо до Божого голосу»

1 Ів.4:8-9. «Хто не любить, той Бога не пізнав, бо Бог є любов! Любов Божа до нас з'явилася тим, що Бог Сина Свого Однородженого послав у світ, щоб ми через Нього жили».↪️ Людина, створена Богом, є унікальною досконалою Особою. Якщо подивитися на всі епохи цивілізації, сучасне людство досягло величезного прогресу і, рухаючись уперед, удосконалює існуючі та створює дедалі нові технології. Але незважаючи на глобальний прогрес, людина все частіше перебуває на самоті та в нерозумінні стосунків. Щороку від суїциду (на ґрунті депресії) помирає мільйон людей.


🙏 Людина у своїй картині світу хоче знайти кохання та розуміння.

Психологія, особливо КПТ (когнітивно-поведінкова терапія), вчить людей розуміти себе, свої думки, проживати емоції, почуття, ставати успішними, позитивними людьми, правильно будувати своє життя. І багатьом після консультації психолога вдається налагодити стосунки та упорядкувати життєві проблеми. І це тішить. Однак не всім вдається. Деякі знову повертаються до тих самих труднощів, залежностей, живуть у страху, депресії, у безвиході, а головне без любові.


🤔 Але Бог показав нам усім більше. Він є не лише великим Психологом, а й Цілителем людських душ. Якщо психологія дає розуміння себе, то Бог дає розуміння себе, світу (людей) та вічності. Надає сенсу твого життя на землі, а головне без чого людина ніяк не може прожити - ЛЮБОВ.

Бог подарував нам цю Любов у вигляді Свого Сина Ісуса Христа. Вона наповнює всі сфери життя, людина знаходить і усвідомлює сенс вічності.


💌 Бог створив людину розумною Особою та з вільною волею. Тепер вона сам приймає рішення, і вільна робити те, що вважає за потрібне. Тому Бог і показав кінцевий результат – вічне життя, яке дане кожному після смерті на цій землі. Тільки питання: вічне життя з Богом чи без Нього (під владою пітьми) - середини немає.

Кожному вирішувати який вибір зробити.


🙌 Бажаю вам, дорогі друзі, бути з Богом, бо лише Він є джерелом Благословень


❤️ Благословень всім вам

З повагою, Християнський психолог Жанна.

댓글


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page