top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Безсоння це стан, характеризуючийся порушенням звичного ритму сну, при якому людина зазнає труднощів у засинанні, підтриманні глибокого сну або прокидається раніше, ніж планувалося. Це один із найпоширеніших розладів сну, що може виникати як самостійний симптом, так і супроводжувати інші психологічні чи фізіологічні проблеми.


Глибокий і якісний сон є важливим для відновлення фізичного та психічного здоров'я. Безсоння може мати негативний вплив на функціонування нервової системи, впроваджуючи постійну втомленість, нервовість та погіршення когнітивних здібностей.


Причини безсоння можуть бути різноманітні, включаючи стрес, тривожність, фізичні проблеми, неправильний режим дня або споживання психоактивних речовин. Лікування безсоння включає комплексний підхід, який може включати психотерапію, медикаційну терапію та впровадження здорового способу життя.


Отже, безсоння - це серйозний розлад сну, який потребує уважного вивчення та компетентного лікування для забезпечення психофізіологічного благополуччя пацієнта.

Теги:

Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page