top of page

Безсоння це стан, характеризуючийся порушенням звичного ритму сну, при якому людина зазнає труднощів у засинанні, підтриманні глибокого сну або прокидається раніше, ніж планувалося. Це один із найпоширеніших розладів сну, що може виникати як самостійний симптом, так і супроводжувати інші психологічні чи фізіологічні проблеми.


Глибокий і якісний сон є важливим для відновлення фізичного та психічного здоров'я. Безсоння може мати негативний вплив на функціонування нервової системи, впроваджуючи постійну втомленість, нервовість та погіршення когнітивних здібностей.


Причини безсоння можуть бути різноманітні, включаючи стрес, тривожність, фізичні проблеми, неправильний режим дня або споживання психоактивних речовин. Лікування безсоння включає комплексний підхід, який може включати психотерапію, медикаційну терапію та впровадження здорового способу життя.


Отже, безсоння - це серйозний розлад сну, який потребує уважного вивчення та компетентного лікування для забезпечення психофізіологічного благополуччя пацієнта.

Теги:

Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"