top of page

Безособливий розлад особистості це

Безособливий розлад особистості це розлад, який характеризуються відсутністю визначеної особистісної ідентичності та постійного відчуття стабільності та цілісності самої себе. Іншими словами, особа, що страждає від безособливого розладу особистості, має відчуття втрати свого справжнього "Я". Вона може сильно сумніватися у своїх цінностях, впевненості в собі, своїх інтересах і здатностях.


Цей термін використовується в психології для описування патологічного стану, в якому особа втрачає зв'язок з собою та має значні труднощі в розумінні свого місця в світі. Безособливий розлад особистості може виникати внаслідок різних факторів, таких як дитячі травми, нездорові взаємини з близькими людьми, емоційне насилля або стресові ситуації.


Особи з безособливим розладом особистості часто мають проблеми зі своєю самооцінкою, відчуттям порожнечі і втрати, недостатньої емоційною реакцією на події і затрудненнями у встановленні стійких відносин з іншими людьми. Лікування безособливого розладу особистості може включати терапевтичну підтримку, психотерапію і, у деяких випадках, фармакологічне лікування.


Цей розлад має значний вплив на якість життя і добробут осіб, що страждають від нього, тому важливо вчасно виявляти його ознаки і надавати необхідну допомогу. Враховуючи складність безособливого розладу особистості, співпраця з професійним психологом або психіатром є важливою складовою успішного відновлення самоідентифікації та психічної стійкості у таких осіб.

Теги:

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page