top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Ангінофобія: страх або тривога, пов'язана з можливим нападом стенокардії

Ангінофобія - це страх або тривога, пов'язана з можливим нападом стенокардії. Стенокардія - це серцева хвороба, яка характеризується недостатнім кровопостачанням серця через звузення артерій, які живлять серцевий м'яз. Цей недостатній кровоток може призвести до болю в грудній клітці, підгортанні, шиї, руці або спині, який зазвичай виникає під час фізичного напруження або емоційного стресу.


Ангінофобія може виникати внаслідок особистого досвіду зі стенокардією або через занепокоєння про можливий розвиток цієї хвороби в майбутньому. Люди з ангінофобією можуть мати постійний страх або тривогу щодо свого здоров'я та можуть уникати фізичного навантаження або інших дій, які вони сприймають як потенційно небезпечні для свого серця.


Цей страх може суттєво обмежувати життя людини, оскільки вона може уникати певних ситуацій або дій, що можуть призвести до фізичного напруження. Це також може впливати на психологічний стан людини, призводячи до посилення тривоги, депресії та соціальної ізоляції.


Лікування ангінофобії зазвичай включає психотерапевтичні методи, такі як когнітивно-поведінкова терапія, що дозволяє особі змінити шкідливі думки та переконання щодо стану свого здоров'я. Також можуть призначатися протизастудні препарати для зменшення симптомів тривоги.


Важливо розуміти, що ангінофобія є психологічним станом і необхідно пошукати підтримку та допомогу професіоналів для ефективного управління цим страхом. Звертання до психотерапевта або психіатра може допомогти розкрити причини страху і розвити стратегії для його подолання.


Якщо у вас або у кого-небудь з вашого оточення є симптоми ангінофобії, рекомендується звернутися до медичного фахівця, який надасть допомогу та поради щодо лікування цього страху.

コメント


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page